Ako sa pripraviť na rodinné fotenie?

Na rodinné fotenie sa snažte farebne zladiť. Pekne vyniknú jednofarebné tričká, čipky, šaty bez nápisov, skúste sa zladiť tak, aby na rodinnej fotke boli maximálne 2-3 farebné odtiene. Ak sa neviete rozhodnúť môžete si na fotenie priniesť viac vecí a spolu vyberieme tú najvhodnejšiu kombináciu.

Kedy je najvhodnejší čas na fotenie vonku?

Ak sa chcete fotiť vonku v jarných alebo letných mesiacoch tak najlepší čas na fotenie je navečer keď už slnko zapadá aby bolo čo najlepšie svetlo. Samozrejme ak sa fotíte s malými deťmi tak treba fotenie prispôsobit hlavne im, aby boli vyspinkané, najedené a dobre naladené 🙂 Ak Vám nevyhovuje fotenie navečer tak v parkoch kde sú stromy sa dá fotiť aj skôr.

Kedy je najvhodnejší čas na fotenie v interiéri?

V ateliéri sa dá fotiť kedykoľvek počas dňa len čas treba prispôsobiť režimu Vašich detí. Máme veľký 350m2 ateliér prispôsobený na fotenie všetkých vekových kategórií. Máme miestnosť na fotenie novorodencov, rôzne pozadia a spáľňu s posteľou takže si môžete vybrať aký štýl fotiek by ste chceli, či už  klasické ateliérovky alebo niečo v lifestyle štýle. Snažím sa nepoužívat pri fotení rekvizity, aby ste vynikli hlavne Vy a Vaše emócie.

Kedy je najvhodnejší čas na tehotenské fotenie?

Ideálny čas na tehotenské fotenie je medzi 30-34 týždňom, ale všetko závisí aj od veľkosti bruška a od toho ako sa cítite.

Ako sa pripraviť na tehotenské fotenie?

Rovnako ako pri rodinnom fotení aj tu platí, že menej je niekedy viac. Aj tu odporúčam jednoduché oblečenie bez veľkých nápisov a vzorov aby ste vynikli hlavne Vy a Vaše bruško. Pekne vyniknú čipky, dlhé aj krátke obtiahnuté alebo ležérne šaty, svetre otvorené vpredu, ak sa fotíte v interiéri tak saténovým županom a pekným spodným prádlom nič nepokazíte. V ateliéri máme cca 100 druhov šiat ktoré si môžete zapožičat na fotenie.Ak sa chcete fotiť vonku, najvhodnejší čas je navečer keď slnko už zapadá.  Inšpiráciu ako sa obliecť na tehotenké fotenie si môžete pozrieť  TU

V prípade záujmu viem zapezpečiť aj vizážistku, ak máte svoju môžete si dať na fotenie urobiť aj vizáž. Vy sa budete cítiť krásna a fotky budú vyzerať ešte lepšie.